0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Ксичен 3 во 1 козметичка кеса со Патент за Одмор, Бања, Складирање

Ксичен 3 во 1 козметичка кеса со Патент за Одмор, Бања, Складирање

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

ВОДООТПОРЕН : овие козметички кеси опремени Водоотпорна стп кожа ткаенина за заштита на вашите работи од прскање. Применливо на местото на настанот : складирање на работната површина, торби за складирање, торби за перење, прием на патување, прием на шминка, канцелариски кеси. Комплет од 3 козметички кеси имаат 3 Различни големини за лесно да направите разлики. ГОЛЕМИНА : голем(Л)10" х (Ш)3" х(Л)6,8" /25,5 см(Л) х 7см(В) х 17см(Ч) Среден (Л)8,8" х (Ш)3" х(Л)5,8" /22см(Л) х 7см(В) х 14,5 См(Ч) Мал (Л)6,8" х (Ш)1,6" х(Л)4" /17см(Л) X 4cm(w) x 10cm(h) (Рачно мерење, ве молиме дозволете малку грешка). Комплет од 3 козметички кеси имаат 3 Различни големини за лесно да направите разлики.

Особините

Купувачите избираат и