0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Клијанг Девојки Возбудува Хеланки Леопард Печатење Ѕвонче Дното Одблесокот Панталони

Клијанг Девојки Возбудува Хеланки Леопард Печатење Ѕвонче Дното Одблесокот Панталони

DEN 1.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

95% Памук, 5% Спандекс. еластично затворање. Машинско Перење. Висококвалитетна Ткаенина : 95% памук и 5% растеглива спандекс ткаенина, овие панталони за одблесокот се многу меки, дишат и флексибилни и погодни за кожата за кожата на вашите девојки. Кул Дизајн : овие леопард хеланки, со удобен еластичен појас, многу лесен за носење, а уникатниот збрчкан дизајн ги прави хулахопките да изгледаат поенергично, давајќи и пристап до тотално трендовски изглед. Повеќе Прилики : овие леопард панталони се многу лесни за спарување и совршени за училиште, забави, двор, секојдневно носење или какви било секојдневни прилики. Лесна Нега : ве Молиме користете ладна вода за перење, машина и рачно перење се достапни, но не можат да користат белило. Висат сува. Изберете ја точната големина : Погоден за 6 месеци-8 години бебе девојка. Ве молиме внимателно проверете ја точната големина пред купувањето. Контактирајте не ако имате било какви прашања. Ова е пар ѕвончиња е совршен за вашите бебиња, 95% висококвалитетен мек памук и 5% растеглив спандекс е многу мека и удобна ткаенина,погодна е за носење на вашите деца Во Сезоната.

Особините

Купувачите избираат и