0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Јанспорт Голем Студентски Лаптоп Ранец За Студенти, Тинејџери, Пастелна Јоргована Компјутерска Торба со 2 Прегради ,apsономски Ремени За Рамо, 15 Ракав За Лаптоп, Рачк

Јанспорт Голем Студентски Лаптоп Ранец За Студенти, Тинејџери, Пастелна Јоргована Компјутерска Торба со 2 Прегради ,apsономски

DEN 1192.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Ergономски с-крива ремени за рамо. Предниот џеб за комунални услуги со организаторот. Целосно обложен заден панел. Плисиран преден џеб за складирање. Страничен џеб за шише со вода. Две големи главни прегради. Веб дестинации рачка. Посветен оддел за лаптоп од 15 инчи. Преден џеб со патент. Одете Големи Или Одете Дома : Секогаш имајте простор За вашите најважни работи Со Ранецот За Голем Студентски Колеџ Јанспорт со Преграда за Лаптоп! Достапно во над 35 бои, отпечатоци и дезени, ова е совршен ранец за момчиња, девојчиња и студенти. Спакувајте Го Сето Тоа : оваа ексклузивна торба за книги на колеџ е дизајнирана да носи се што ви треба и повеќе! Нашиот ранец за лаптоп за жени и мажи има екстра голема носивост, 2 големи главни прегради и посветен ракав за лаптоп со 15 инчи. Висококвалитетна Конструкција : Конструирана за поддршка на сите ваши основни училишта или работни места во текот на целата година, овој машки и женски ранец за лаптоп е направен со исклучително издржливи рециклирани материјали. Плус, нашата торба за книги за лаптоп има цврста рачка за влечење на веб. Целодневна Удобност : Дизајнирани За удобност, овие ранци за лаптоп за момчиња, девојчиња и тинејџери го олеснуваат носењето на вашиот компјутер и книги! Секој ранец за колеџ имаapsономски ленти За рамо И целосно обложен заден панел за траен комфор. Секогаш Останете Организирани : овој ранец за лаптоп за мажи и жени има се што ви треба за да останете организирани! Нашиот ранец на колеџ има страничен џеб од шише со вода, преден џеб за комунални услуги, плисиран преден џеб за складирање и преден џеб за складирање со патент. Овие ранци со екстра голем капацитет за жени и мажи на колеџ имаат 2 големи главни прегради и посветен, обложен 15-инчен ракав за лаптоп-така што секој ergономски ранец ќе ги собере сите ваши најважни работи и многу повеќе! Оваа чанта за книги за момчиња и девојчиња е наменета за удобност, соapsономски ленти За рамо С-крива и целосно обложен заден панел. Нашите тинејџерски ранци за момчиња и девојчиња имаат преден џеб за комунални услуги со организатор, страничен оддел за шишиња со вода, плисиран преден џеб за складирање и преден џеб за складирање со патент, обезбедувајќи секогаш да останете организирани со овие пространи и удобни ранци за студенти на колеџ. Во Јанспорт, ние инженерираме висококвалитетни, издржливи и сигурни производи од 1967 година, и стоиме зад нашиот голем ранец за лаптопи за жени и мажи. Овој ранец за девојчиња и момчиња за лаптоп е внимателно дизајниран да обезбеди неспоредлива функционалност, практичност и корисност. Овие торби за книги за момчиња, девојчиња и студенти на колеџ секогаш ќе обезбедат дека сте подготвени за секоја секојдневна авантура! Детали за производот : (1) Материјали За Голем Студентски Ранец : 100% Рециклиран 600д Полиестер Големина На Главната Ткаенина на Телото : 17 х 13 х 7,5 инчи Капацитет : 34 Л големата вест Со Големиот Студент е дека сега има посветен оддел за лаптоп со 15 инчи. Сеуште добивате две големи главни прегради, преден џеб за комунални услуги со организатор, плисиран преден џеб за складирање и преден џеб за складирање со патент ја одржува целата опрема организирана. Изберете од десетици ткаенини и бои. Сите наши торби доаѓаат со доживотно ветување. Затоа што добрите работи треба да траат. Ако ни се скрши една торба, ќе ја замениме или поправиме. Без прашања.

Особините

Купувачите избираат и