0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Bsroluna 3in1 Загрејте И Изладете Силиконски Четки За Лице за Чистење и Пилинг,Четка За Пилинг За Чистење На Лицето Sonic, MistyBlue

Bsroluna 3in1 Загрејте И Изладете Силиконски Четки За Лице за Чистење и Пилинг,Четка За Пилинг За Чистење На Лицето Sonic, MistyBlue

DEN 639.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Изладете на 10-12°C За Подобро Намалување На Порите-знаеме дека многу клиенти сакаат да користат ролки за мраз, пакувања мраз и други алатки за ладење, па затоа го поставуваме и копчето "снегулка".Од греење до ладење само треба да почекате околу 3 секунди. ●Совети : треба да ја исфрли топлината по ладењето, оставете ја да одмори 3 минути.Оваа електрична четка за чистење на лицето ќе биде добар избор за затегнување на порите, релаксирање на вреќи за очи и заживување на духот. Загрејте на 38-42°C За Да Отворите Пори За Подобро Длабоко Чистење-како силиконска четка за чистење на лицето, иновативно дизајниравме кружна грејна зона со дијаметар од 4,2 см на горниот дел од грбот. Кога ќе го притиснете и држите копчето за икона "сонце" 2 секунди, температурата ќе се искачи на 38-42° за околу 3 секунди. Оваа функција можете да ја користите за секундарно чистење по првичното отстранување на шминката или за подобрување на апсорпцијата на хранливи материи во есенциите за нега на кожата. IPX7-го истражувавме поголемиот дел од четката за чистење на лицето со звук на полнење на пазарот и завршивме со производство на ниво НА IPX7 што далеку ги надминува стандардите на нашите врсници. Со силикон погоден за кожата за храна и шасија од розово злато, технологијата и убавината одат рака под рака, што го прави овој уред за чистење на лицето одличен подарок за убавина. Зонирани Силиконски Влакна За Фино Чистење - за областа во форма на вентилатор на врвот на влакната, избравме задебелени и задебелени силиконски влакна за без напор да ги третираме областите на кои им треба посебно внимание, како што се носот и вратот. Променете го аголот на држење за подобро чистење, пилинг и масажа. Направете ја вашата рутина за нега на кожа полесна и поудобна. Поефикасно Средство За Чистење Четки За Лице-дали знаевте дека секојдневното длабоко чистење на кожата со звучна четка за чистење на лицето ефикасно продира во кожата за да ја отстрани нечистотијата, маснотиите, мртвите клетки на кожата и шминката што ги затнува порите? Поздравете ја најчистата кожа досега! Дизајниравме 2 режими за чистење за ваша погодност за да го направиме најсоодветниот избор за различни состојби на кожата.

Особините

Купувачите избираат и