0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Завој За Бебешко Седиште ВУФЕНГ, Пренослив Додаток За Високо Столче,Компактно Лесно Седиште За Преклопување Со Ткаенина, Пренослив Висок Стол За Хранење/Јадење До?

Завој За Бебешко Седиште ВУФЕНГ, Пренослив Додаток За Високо Столче,Компактно Лесно Седиште За Преклопување Со Ткаенина, Пренослив

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

●Додаток За седишта За патување Одговара на бебиња (способни да седат без помош) и мали деца, од 8 месеци до 2+ години.Фиксиран Со Велкро, слободен за прилагодување на должината и затегнатоста. за да го задржите вашето малечко на место додека јаде. ●Пренослив Висок Стол ● Преносни Ремени Со Висок Стол За Ресторани, Патувања, Дома,Шопинг, Трпезариска Маса.Одговара на повеќето столици во стилот на скалило со отворен грб и на повеќето цврсти столови за грб. €Бебе Патување Од Суштинско Значење ● Совршен За патување кога вашата дестинација нема висок стол.Брзо,Лесно Седиште,Преклоплива Крпа Пренослив Стол За Патување Се Вклопува во Вашата Рачна Торба или Торба за Пелени за Посреќно, Побезбедно Новороденче/Мало Дете. ●Издржливост и лесно чистење●Преносливите високи столчиња за патување се изградени да траат.Преносливите високи столчиња за патување лесно се чистат и одржуваат. Ако се извалка, едноставно пуштете го во миење. ●Совршен Подарок ● Ова е Совршен подарок за туш за бебиња.. дајте еден за себе и еден за споделување!. Додатокот За Седиште За Патување Што Можете Да Го Однесете Насекаде Совршен За Зафатени Мајки Во Движење Без разлика дали се упатувате кон куќа на пријатели или излегувате на вечера со семејството, нашето преносливо лесно седиште го прави времето на хранење без напор, без разлика каде се наоѓате. Брзо Се Пакува и Распакува Бидејќи се потребни само неколку секунди за да се отпакува од торбата за носење и поставувањето, а потоа повторно да се спакува - наоѓаме Дека Мајките го користат цело време.

Особините

Купувачите избираат и