0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
СП Бел-Арт Колба Држачи За Полипропиленска Колба; за Колби Со Тркалезно Дно од 25 мл

СП Бел-Арт Колба Држачи За Полипропиленска Колба; за Колби Со Тркалезно Дно од 25 мл

DEN 1147.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

Држи тркалезни и заострени долни колби. Широката основа ги стабилизира колбите за да спречи излевање; страничните слотови овозможуваат прегледување на содржината на колбата. Едноставен уред држи колби со тркалезно дно од сите големини исправени. Засеците во страничниот ѕид сместуваат цевки или инструменти; смолата исполнета со стакло додава тежина за поголема стабилност. Автоклав на 121 Степен Ц( 250 Степен Ф); 4.2 мм дното слот; 4.9 мм врвот слот; 21.4 мм должина на слот.

Особините

Купувачите избираат и