0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
ЈЕПСИ Капа За Туширање За Еднократна Употреба, Водоотпорни Проѕирни Капачиња За Капење, Хотелски Спа Салон За Капење Капа За Коса За Жени, Мажи, Момчиња, Девојчиња

ЈЕПСИ Капа За Туширање За Еднократна Употреба, Водоотпорни Проѕирни Капачиња За Капење, Хотелски Спа Салон За Капење Капа За

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

●Прилагодлив Телескопски Опсег Одговара На Повеќето Големина На Главата : Дизајниран Со прилагодлива лента, ги прави сатенските капачиња да одговараат на повеќето големини на главата, лесно завиткајте ја косата со умерена затегнатост, одржувајте ја фризурата свежа и неверојатна следниот ден, едноставна и практична за употреба. Совршен е за сите должини и дебелини на косата. €Предност q Хаубите за Коса обезбедуваат коса, заштита од кршење и разлетување додека ја одржувате влагата, вашата коса ќе биде прилично удобна, пријатна, мека. Капа за туширање за еднократна употреба, нема потреба од перење, лесно и издржливо. ®Практично И Издржливо. Оваа капа За капење ви е многу погодна за шминкање ,бања, лице, нанесување масло за коса, навлажнувачки регенератор, маска за коса и многу повеќе. Избегнувајте лизгање на косата надолу, поубаво и поубаво е да ја исушите косата. ①Материјалот●капачињата за туширање за Еднократна Употреба се изработени од проѕирна пластика, Лесна И Пријатна Кожа и ја штитат вашата коса и ги одржуваат фризурите. Одржувајте влага, Без Засенчување На Бојата или Избледување. Ја носите оваа капа за коса каде и да одите. Совршен за патување, дома, хотели, забави во базен и професионална употреба во фризерски салон! Ќе ви се допадне како функционира и ќе сакате како се чувствува.

Особините

Купувачите избираат и