0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
зазла Анти-Стрии Крем | Навлажнува Кожата Спречува &засилувач; Намалува Стрии 100gm

зазла Анти-Стрии Крем | Навлажнува Кожата Спречува &засилувач; Намалува Стрии 100gm

DEN 1.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Придобивки : Кремот ЗА Стрии ЗАЗЛА го зајакнува производството на колаген, што промовира нов раст на кожата, како и поцврста, поцврста кожа со помлад изглед. Тоа може да помогне да се намали појавата на стрии на различни области на вашето тело. Користете Насоки : Земете крем За Стрии Зазла Во раката, А потоа користете ја другата рака за нежно да ја протриете до кожата на Стомакот – и сите области што можат да бидат склони кон стрии, вклучувајќи ги нозете, колковите и грбот. Состојки : Стеаринска киселина, цетил алкохол, пчелен восок, Лесен Течен Парафин, Глицерин, Титаниум Диоксид, Ниацинамид, аскорбинска киселина, цинк оксид, Масло од Камилица, Масло Од Невен, Масло од Шипинка, Маслиново Масло, Арганово Масло, Бадемово Масло, Масло од Лаванда, Аква, Мирис. Внимание : само за надворешна употреба. Избегнувајте директен контакт со очите. Чувајте подалеку од дофат на деца. Нето Тежина : 100гр (Кога Е Најдобро Спакувано пред 24 Месец од мфг. датум. ЗАЗЛА КРЕМ ЗА СТРИИ Ја Навлажнува кожата Ги Намалува Стриите Го Ублажува Чешањето И Иритацијата.

Особините

Купувачите избираат и