0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Фискарс Шие Остри Ножици Острилка

Фискарс Шие Остри Ножици Острилка

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Идеален за острење ножици. Керамичката прачка враќа остар раб за само неколку поминувања и трае со години. Пластичните слотови обезбедуваат правилно позиционирање за оптимално острење на сечилото. Не за употреба со левораки ножици, розови ножици, ножици со назабени сечила или ножици со рабови на брич. Доживотна гаранција. Овој острилка за ножици со специјални керамички глави за мелење е совршена алатка за удобно острење на ножиците со лева и десна рака. За оптимално фино мелење, ножиците се вметнуваат во засекот, а потоа се имитираат со мал притисок. Благодарение на практичниот дизајн, малиот острилка лежи совршено во раката и лесно се складира и транспортира. Покрај тоа, острилката за ножици импресионира со својот висок квалитет и фински дизајн. Без разлика дали станува збор за плевене, нега на кревет, метење или чистење снег, изборот На Фискари импресионира во текот на целата година. За секоја сезона И секоја потреба, Фискарите нудат идеални алатки за работа едноставно и ефикасно. Дополнително, опремата Фискарс обезбедува не само со својот интелигентен дизајн, туку и со својата долговечност. Секогаш вистинската алатка при рака : за лупење, подготовка и сечкање, сечење и сечење коцки или мешање и матење. Фискарите нудат и разновиден интелигентен прибор за готвење без напор. Ништо не ви стои на патот да ја израдувате вашата сакана. Оставете ја вашата креативност да дивее. Фискарите занаетчиските алатки ви помагаат слободно да се изразите. Фискарите ви овозможуваат да креирате везови, ватирање, картички и бележници, да прилагодувате додатоци и да ракувате со проекти за внатрешна декорација. Без разлика дали сте страствен почетник или искусен професионалец, алатките Фискарс ќе ве одржат добро подготвени. Фискарите се залагаат за квалитет и иновации од 1649 година. Нашите оски работеа милиони стебла на дрвја. Нашите ножеви исекоа милиони парчиња леб. Нашите ножици имаат исечени милиони метри ткаенина-со извонреден успех.

Особините

Купувачите избираат и