0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Хакрахо Куче Бандани, 2 Парчиња Куче Лето Бандани Прилагодлив Триаголник Куче Шамија За Миленичиња Кутре Момчиња И Девојчиња, Авокадо И Алпака

Хакрахо Куче Бандани, 2 Парчиња Куче Лето Бандани Прилагодлив Триаголник Куче Шамија За Миленичиња Кутре Момчиња И Девојчиња,

DEN 107.04
Во форма достапна за нарачката

Износот

СОДРЖИНА на ПАКЕТОТ пакетот вклучува 2 парчиња миленичиња бандани со модели на авокадо и алпака. Секоја големина на банданата е 25.59*17.72*17.72 инчи. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ Овие триаголни лигавчиња за миленичиња се направени од мека ткаенина од ткаенина, која е мека и удобна за носење, давајќи им на вашите миленици удобно искуство при носење. ПРАКТИЧНО ЗА УПОТРЕБА оваа марама за миленичиња што може да се пере е лесна и лесна за носење и полетување, исто така може да се преклопи многу пати правилно за да одговара на мали кучиња, а исто така и мачки. ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА исклучителната цртана шема од авокадо и алпака и прецизните рабови за шиење ја прават оваа шамија од триаголник послатка и издржлива. Дизајнот со еден слој е поладен за носење во лето. ШИРОКА употреба Идеален За секојдневно носење, фотосесија, Божиќ, Нова година, роденденски забави или само направете вашето домашно милениче да изгледа најдобро и слатко во секоја пригода.

Особините

Купувачите избираат и