0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Лексмарк Интернешнл-Лексмарк На Лице Место Поправка

Лексмарк Интернешнл-Лексмарк На Лице Место Поправка

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Име На Услугата-Поддршка На Услугата-Продолжена Гаранција. Главен Тип На Услуга-Одржување. Услуга Под Тип-Електронски И Физички. Карактеристика На Услугата-Трудот. Времетраење На Услугата-1 Година. Карактеристики. Име На Услугата-Поддршка На Услугата-Продолжена Гаранција. Главен Тип На Услуга-Одржување. Услуга Под Тип-Електронски И Физички. Карактеристика На Услугата-Трудот. Времетраење На Услугата-1 Година. Поддржан производ - Lexmark Ms610 Серија Монохроматски Ласерски Печатач. Обезбедена Поддршка-Поправка Телефонска Поддршка.

Особините

Купувачите избираат и