0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Колемоли 12х12 Сечење Мат 14 Пакет Сорта За Производител На Крикут/Истражуваат 3/Воздух 2/Воздух/Еден 2 Пакет Сече Душеци Стругалки Леплива Крикет Картичка Замена Дода?

Колемоли 12х12 Сечење Мат 14 Пакет Сорта За Производител На Крикут/Истражуваат 3/Воздух 2/Воздух/Еден 2 Пакет Сече Душеци Стругалки

DEN 447.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Разновидни Додатоци За Сечење : има 14 исечени влошки во пакување, кои содржат 7 зелени, 4 сини, 2 виолетови, 1 розови и 2 стругалки, за вкупно 4 различни вискозитети. Погоден за мал број, но различни видови материјали за занаетчии. Цврст материјал : овие висококвалитетни душеци за сечење крикет се направени од ПВЦ, кој е безбеден и издржлив. Користејќи без мирис, уникатно лепило, секој лист за подлога го има вистинскиот стисок.Може да се користи долго време. Користење На Различни Машина Творецот : Овие картички наменети За Креаторот Крикут 3/Создателот/Истражуваат 3/Воздух 2/Воздух/Еден.Имајте совршена големина за да одговара на вашата машина. 4 Разновидност : зелените душеци одговараат на средни материјали, како Што Се Картон, Пегла За Печатење, хартија За Шема, Бисерна Хартија, Велум, Винил, Сјајно Железо-на, Занаетчиска хартија, Врежана Картон, Држење На Прозорецот итн. Сините душеци одговараат на лесни материјали, како што Се хартија За Лесни картички, хартија за машина за Печатење, Крафт хартија, Обична канцелариска хартија, Градежна Хартија итн. Виолетовите душеци одговараат на фиксни дебели материјали, како што се тврда пена, ткаенина со зацврстувач, лист со магнет, табла за постери итн.Розовите душеци одговараат на ткаенина, памук, филц и кожа. Повторете за повеќекратна употреба : по нашите повторени тестови, центрифугалниот филм може постојано да се лупи и врзува 50 пати без лепилото да биде изложено на воздух. Ако неправилно се чува со повеќе воздушна прашина, може да се користи 10-30 пати во зависност од ситуацијата за зачувување.

Особините

Купувачите избираат и