0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
8gb Класа 10 Sdhc Мемориска Картичка Со Голема Брзина ЗА КАНОН ДИГИТАЛНА КАМЕРА А2100 Е А3000 Е. Совршен за континуирано снимање и снимање со голема брзина во ХД. Доаѓа Со То?

8gb Класа 10 Sdhc Мемориска Картичка Со Голема Брзина ЗА КАНОН ДИГИТАЛНА КАМЕРА А2100 Е А3000 Е. Совршен за континуирано снимање

DEN 242.24
Во форма достапна за нарачката

Износот

Брза Брзина На Пренос. Постигнете Максимален Капацитет. Префект ЗА ХД Снимање и Снимање. Доаѓа со елегантен и уникатен дизајн сите Во Една Жешка се занимава 4 помалку читач На Картички за да ви помогне да ги преместите вашите филмови и слики на вашиот лаптоп или десктоп. Доживотна Гаранција. 8gb sdhc картичката нуди големи брзини на пренос и зголемен капацитет што е оптимален за употреба со најактуелните медиумски уреди компатибилни СО SDHC. Искусете го максималниот потенцијал на вашиот уред Со брзина Од Класа 10 за складирање и пренесување фотографии и видеа. Дарежливата количина на складирање заедно со можностите за секвенцијално читање со голема брзина овозможуваат високи перформанси. Sdhc Картичката е идеална за фотографија со висока резолуција, снимање HD видеа и последователно снимање со голема брзина на акција за брзо движење.

Особините

Купувачите избираат и