0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Отостар Двојна USB Автомобил Полнач, 4.8 А Излез, Блинг Кристал Дијамант Декорации Автомобил Додатоци Брзо Полнење Адаптер За iPhones android iOS, Samsung Galaxy, LG, Nexus, HTC

Отостар Двојна USB Автомобил Полнач, 4.8 А Излез, Блинг Кристал Дијамант Декорации Автомобил Додатоци Брзо Полнење Адаптер За

DEN 127.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

[Двојно ПОЛНЕЊЕ НА УСБ Автомобил] Паметен излез 24 W, 5 V/4.8 А, со две USB порти. Двојните USB порти можат брзо да полнат два уреди со голема брзина во исто време. * Забелешка : кога користите полнач за брз автомобил, потребен ви е кабел за полнење и мобилен телефон за поддршка на брзо полнење . [Повеќекратна Заштита е најмалиот USB автомобил полначи. Елегантен прстен ПРЕДВОДЕНА светлина, тоа е погодно за вас да го најдете полначот за автомобили во темнината, уживајте во безбедно возење. [Универзален] Погоден За i OS И Android, Компатибилен за i Pad, i Phone, i Pod, Samsung, LG, HTC, Sony, Huawei, Blackberry, Google, Nokia, Moto, Mp3 Плеери, Дигитални Камери, PDAs, Мобилни Телефони итн. [Совршен Подарок] Пенливи Двојно USB Автомобил Полнач додадете блинг изглед и луксуз на вашиот автомобил, повеќе шармантна! Прекрасна декорација на искра автомобил, совршена идеја за подарок за жени, девојки кои имаат автомобил.

Особините

Купувачите избираат и