0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Мултифункционален Мини Висок Боросиликатно Стакло Млеко Тенџере Сос Млеко Тенџере Вкус Јадење Со Дрвена Рачка Кујна 50/100мл, 100мл

Мултифункционален Мини Висок Боросиликатно Стакло Млеко Тенџере Сос Млеко Тенџере Вкус Јадење Со Дрвена Рачка Кујна 50/100мл,

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Мини тава со усна раб за лесно истурање, удобен излив помага лесно да се истурат течности, така што не треба да се грижите дали ќе се истури при истурање. Широко се користи во хотелот, чајџилницата, ресторанот, домот и други места. Тоа е совршен кујнски додаток. Материјал : Високо Боросиликатно Стакло. Погоден за 1-2 луѓе, најчесто користени големини за готвење тестенини или топло млеко за салати. Високото боросиликатно стакло е без олово, нетоксично, еколошки со добра термичка стабилност и силна отпорност. Опис : - високото боросиликатно стакло е без олово, нетоксично, еколошки со добра термичка стабилност и силна отпорност. - Мини тава со усна раб за лесно истурање, удобниот излив помага лесно да се истурат течности, така што не треба да се грижите дали ќе се истури при истурање. - Погоден за 1-2 луѓе, најчесто користени големини за готвење тестенини или топло млеко за салати. - Широко се користи во хотелот, чајџилницата, ресторанот, домот и други места. Тоа е совршен кујнски додаток.Спецификација : - Материјал : Високо Боросиликатно Стакло - 50мл Големина : 8, 5х4х5см/3, 35х1, 57х1, 97 инчи-100мл Големина : 10, 5х5х6см/4, 13х1, 97х2, 36нчпакетот Вклучува : 1 Парченомултифункционален Млечен Потоноте : овој сад не е достапен за микробранова печка.

Особините

Купувачите избираат и