0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Господар Масажа Маси Лесни Дрвени Практични Виткање Масажа Столче, Црна

Господар Масажа Маси Лесни Дрвени Практични Виткање Масажа Столче, Црна

DEN 1273.44
Во форма достапна за нарачката

Износот

Ширина од 13 инчи х 13 инчи должина, ултра мала тежина само 5 фунти. 2 инчен полуцврст систем за пена, еколошки тапацир на допир на кожата во црна боја, вода, масло и отпорен на триење. Европски полиран буково дрво нозе. Лесно се преклопува во уредно пакување за транспорт и складирање. Компактната висина од 19 инчи ви овозможува да се приближите до вашата работа.

Особините

Купувачите избираат и