0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Хмеи Нов Женски Летен Одмор Плажа Фустан Елегантна Еднобојна V Вратот Шпагети Ремени Сарафан Повик Партија Лизга

Хмеи Нов Женски Летен Одмор Плажа Фустан Елегантна Еднобојна V Вратот Шпагети Ремени Сарафан Повик Партија Лизга

DEN 258.08
Во форма достапна за нарачката

Износот

100% Полиестер. Произведено во САД Или Увезено. Пакетот ќе биде испорачан брзо,Нормално Време За Испорака7-20 Дена Испорака. Забрзано 5-8 Дена За Пристигнување!. Затворање на вратоврската. Совети За перење : Рачно Перење или Нежно Машинско Перење Во Ладна Вода Со Слични Бои/Без Белило/Ниско Железо. пролет макси фустани за жени женски фустан со маици долги сарафани жени лето секојдневни жени секојдневни сарафани свечена макси наметка женски ленен фустан слатки фустани тинејџери свечени свечени фустани за жени фенси рип здолниште должина 2 свечени наметки за јуниори дами црвен и црн фустан летни фустани елегантни фустани за дами девојки црн фустан црна големина 8 партиски фустан машки летни фустани кошули ситни обични фустани со кратки ракави ленена кошула фустан корејски облека дома фустан со чипка ракави дами. Материјал : Вискоза+Памук. Овој Женски Летен Лежерен Бохо Лелеав Фустан Плус Големина Долг Макси Фустан е / Лесен / - фитил, Мек и Удобен за Носење. Висока густина, ветроупорна, мека, ткаенина и отпорност на компресија обезбедуваат да се чувствувате мек, пријатен материјал. Внимание : ние не ја користиме табелата со големини, ве молиме љубезно проверете ја сликата на табелите со големини. Жените Лето Краток Ракав Цветни Печати Бохо Тече Макси Долг Фустан. фустан сандали со поддршка на лак фустан блузи за жени назад патент фустани за жени дами фустан ремени падне макси фустан за жени светло сина свечена облека за жени туника фустани црна 2x коктел фустан симпатична сина зима фустани кратки фустани формален тексас риба опашка фустан сина чипка фустан женски обичен резервоар фустан чеонгсам фустан капи за жени дама фустан чизми црна кошула фустан кратки дами црн елегантен фустан ситна должина макси фустан фустан свадба гости жени дами златен фустан види формална чипка. обични фустани со кратки ракави наметки со монистра и вечерни фустани женски лизгачки фустани во боја на фустан венчаници за невеста 2018 свечени памучни фустани за жени формален есенски фустан дамски фустани за забави 2017 црн женски свечен фустан за забава венчаница фустан за свадба фустан од рамо ситни макси фустани должина летни фустани со жан обични фустани со сина вратоврска половината фустан црвен и црн фустан за жени породилни фустани за жени обични дами црн фустан чевли со големина 9 фустани за жени со плус големина облечи панталони жени. ღღ Поддршка на Клиентот : ако има проблем со производот, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, нашата цел е да обезбедиме 100% задоволителна услуга.*Note забелешка : + поради можните физички разлики на мониторите, предметот може да биде малку со сликите.Ве молиме проверете ја големината и бојата пред вас.

Особините

Купувачите избираат и