0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Zhensanguo Пролетните фустани за жени 2023 фустани за продолжение за жени со цврста боја, фустан од раб

Zhensanguo Пролетните фустани за жени 2023 фустани за продолжение за жени со цврста боја, фустан од раб

DEN 420.16
Во форма достапна за нарачката

Износот

90% најлон, 10% спандекс. 9-15 дена испорака. ★ Ние препорачуваме да купите една големина поголема. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. ? Различни бои. ? Елегантен фустан! Фустаните се задолжителна ставка во женска гардероба, разноврсна и убава. ? Без разлика дали се спарени со чизми и патики на глуждот, или спарени со високи потпетици и убав накит, секогаш ќе бидете шармантна фигура во канцеларијата, модната вечер, модната забава или обичниот живот. ? Ако не сте задоволни од производот, можете да не контактирате со нас и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ? Се надевам дека имате пријатно искуство за купување. ✦✦ Големините работат мали, ве молиме нарачајте една големина нагоре. ✦✦ ✦✦ ✦✦ ✦✦ ✦✦ ✦✦ ✦✦ ✦✦ ✦✦ ✦✦ ✦✦ ✦ Карактеристики : Совршен избор за сите сезони. Ве молиме, дозволете мала грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во боја се овозможени за светлосни ефекти. Прилики : забава, на отворено, плажа. Лесно за различен стил на облека или надворешно носење. Информации за производот : Сезона : Цела сезона Пол : henенски пригода : Дневен материјал : Полиестер Стил : Мода вклопување : Се вклопува во дебелина на големината : Стандардно како да се мие : ладно миење на рацете, виси или да се исуши, прашката може да се прилагоди што добивате : 1xwomen Големина на фустанот : Мала боја : 1-зелена промоција може да варира во зависност од големината/бојата.

Особините

Купувачите избираат и