0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Сон ПАРОВИ Унисекс-Дете Sdfs2316k, Розова/Жолта, 11 Мало Дете

Сон ПАРОВИ Унисекс-Дете Sdfs2316k, Розова/Жолта, 11 Мало Дете

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Увезени. Термопластични Еластомери единствен. Горен Дел што дише : овие детски модни патики имаат горен дел од мрежата што дише и ги одржува нозете суви дури и кога се носат цел ден. Затворање на кука и Јамка : Направени со лесен дизајн за вклучување/исклучување, овие неутрални патики може да се стават и отстранат без напор. Удобна Влошка : со мрежеста ткаенина што ја покрива влошката, овие тинејџерски патики ќе ги одржуваат стапалата ладни и поддржани. Надворешен Ѓон што не Се Лизга : проѕирниот надворешен ѓон TPR е амортизиран и отпорен на лизгање, обезбедувајќи поголем стисок и влечење при играње и трчање надвор. Разновиден Стил : Овие патики се задолжителни за тинејџерките и момчињата. Совршено усогласете ги со фармерки, спортска облека и облека во каузален стил.

Особините

Купувачите избираат и