0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Карсон Дома Северниот Пол И Назад Кутија Кригла, 5.25-Инчен Должина, 15 мл, Керамика

Карсон Дома Северниот Пол И Назад Кутија Кригла, 5.25-Инчен Должина, 15 мл, Керамика

DEN 415.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Нашите шолји во кутија се направени од керамика и се безбедни за микробранова печка и машина за миење садови. Тие доаѓаат во кутија за подароци и се дизајнирани, печатени и спакувани во САД!. Точка Маури : 5.25 инчи должина x 3.5 инчи Длабочина x 5 инчи висина. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ и ОДРЖУВАЊЕ : Нашата кригла е безбедна за чистење и одржување за да можете без напор да ја исчистите без никакви проблеми; ние користиме мастило отпорно на избледување за да се осигураме дека уникатниот дизајн нема да исчезне во скоро време; Идеален За употреба дома и во движење. ПРАКТИЧНА И УНИКАТНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Ако барате подарок што е уникатен, стилски и практичен за семејството или пријателите, тогаш нашата трендовска кригла ве покри; тоа го прави идеален подарок за Родендени, Годишнини, Божиќ, Нова година, Денот на Благодарноста и за секоја друга пригода. Основани сме во 1970 година, Од Хари Карсон, Постариот, и изградени врз идејата дека сите наши производи треба да бидат исклучителни во дизајнот и квалитетот за одлична вредност. Многу се сменија во последните 40 плус години и сега прераснавме во дистрибутер на големо на ексклузивни подароци и инспиративни производи, како и градинарски декор, вклучувајќи ѕвончиња од ветер, украсни знамиња на отворено и новини. Ние веруваме дека како продавница за малопродажба, треба да имате пристап до купување стока што ве инспирира вас и вашите клиенти.

Особините

Купувачите избираат и