0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Пинсофи Ц-Монтирање Објектив, Варифокални Прилагодливи 0,7 Х-4,5 Х-Монтирање Камера Објектив, Микроскоп Снабдување За Индустриски Микроскоп Камера Зголемување На Об?

Пинсофи Ц-Монтирање Објектив, Варифокални Прилагодливи 0,7 Х-4,5 Х-Монтирање Камера Објектив, Микроскоп Снабдување За Индустриски

DEN 955.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

Практичен додаток и лесна инсталација, погоден за индустриска микроскопска камера. Висококвалитетна индустриска микроскопска Камера Ц-монтирање објектив со стабилни перформанси. Прилагодливиот објектив За зумирање Ц-монтирање обезбедува јасно набудување и ја подобрува ефикасноста на работата. Усвојување на висококвалитетен материјал, кој е издржлив и може да се користи долго време. Објективното зголемување на објективот е 0,7-4,5 X и приближно 10-300 X на екранот.

Особините

Купувачите избираат и