0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Микроскоп Додатоци Комплет Оптички Објектив Фокусна Должина Соларна Енергија Концентратор Објектив Мини Зголемувач Микроскоп Слајдови

Микроскоп Додатоци Комплет Оптички Објектив Фокусна Должина Соларна Енергија Концентратор Објектив Мини Зголемувач Микроскоп

DEN 1228.80
Во форма достапна за нарачката

Износот

Материјал : Оптичка Пмма Пластика. Дебелина : 2мм.пакет : 1пц. Растојание на конецот : 0,2 мм /0,3 мм. Професионален и практичен дизајн со прекрасен изглед, лесен за носење и употреба. Обично се користи во лаборатории, училишта, наставници, набудување примероци, заштита на окуларот итн. Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Особините

Купувачите избираат и