0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Мало Бебе Девојчиња Кардиган Болеро Кревање Раменици Џемпер Деца Затворање Со Копчиња Со Долги Ракави Чипка Искра Фустан Покријте Ги Летните Врвови

Мало Бебе Девојчиња Кардиган Болеро Кревање Раменици Џемпер Деца Затворање Со Копчиња Со Долги Ракави Чипка Искра Фустан Покријте

DEN 239.68
Во форма достапна за нарачката

Износот

100% памук. Увезени. Затворање на копчето. Миење Раце Само. Материјал : висококвалитетна памучна ткаенина, мека, дише и удобна, прекрасна чипка со набраздени мали девојчиња со кревање раменици, додадете симпатична декорација на секоја облека со нашиот симпатичен кардиган за девојки. Дизајниран : Долги ракави, тркалезен врат, затворање на копчиња, извонреден рачен вез, еднобојна, класични плетени дезени, многу убав од сликата, совршен џемпер за училишна Униформа,рачен капчиња облека за бебешки џемпер, топол и симпатичен лабав мрзлив џемпер. Прилика : долги ракави бебе / мали девојчиња памучните кардигани се комбинираат со блузи, фустан и облека со кратки ракави или жан за да го комплетираат Вашиот Симпатичен стил и совршен за девојчиња при секојдневно носење,одмор,училиште, забава или други секојдневни во пролет, aut/fall и зима, или Просторијата за Климатизација е исто така убав избор. Големина : 5 достапни опции за големина, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-3т, 3-4т, 4-5т, 5-6т. и постојат три можете да изберете, беж, розова, портокалова/жолта, класичен бебе девојки кардиган. Пакет : 1*бебе дете кардиган џемпер , копче затворање кревање раменици за девојки, возбуда девојки јакна облека облека покрие, девојки блуза пуловер дуксер.

Особините

Купувачите избираат и