0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Шминка Пракса Лице, Dfsuiwk Силиконски Лице Око Шминка Пракса Одбор Професионална Веѓа И Око Шминка Пракса Одбор За Почетници

Шминка Пракса Лице, Dfsuiwk Силиконски Лице Око Шминка Пракса Одбор Професионална Веѓа И Око Шминка Пракса Одбор За Почетници

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Исклучителна изработка : оваа табла за вежбање шминка е изработена од мека силиконска гума, како вистинска човечка кожа. Неговиот мазен, мек, без чуден мирис, удобен и еднократно, совршен за обука за продолжување на трепките/шминка/сликање лице. Вежбање Табла За Шминка : Совршена помош за вежбање шминка без да мора да ја оштетите кожата. Лесен За Употреба : можете лесно да ја започнете практиката за шминкање на очите на лицето дома само со маса. Користење на средство за отстранување шминка за отстранување дамки и шминка по апликација за вежбање шминка. Можност Да Се Обиде : Пракса прави совршен! Оваа табла за вежбање шминка ви дава можност да пробате сосема нов изглед што инаку не би се чувствувале удобно да го правите на сопственото лице. Идеален Подарок : идеален избор за подарок за вашата ќерка, студенти по козметологија, масер и жена кои сакаат да вежбаат шминкање или масажа на лицето.

Особините

Купувачите избираат и