0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
КРЕВЕНТ Пријатно Кадифено Безбедносно Ќебе За Бебиња Сака За Девојчиња, Минки Точка Напред + Шерпа Поддршка Со Животинско Лице

КРЕВЕНТ Пријатно Кадифено Безбедносно Ќебе За Бебиња Сака За Девојчиња, Минки Точка Напред + Шерпа Поддршка Со Животинско Лице

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

100% Полиестер. МАТЕРИЈАЛ : розова визон точка напред + минки назад. ГОЛЕМИНА : 34х34см / 14 инчи14 инчи. ПОДАРОК : Одличен подарок за новороденчиња / доенчиња / мали деца / миленичиња / кучиња / мачки итн. Божиќ / Роденден / Нова Година / Примање Подарок. Лесно одржување, машина за перење и сушење. 100% кк проверени пред пратката. Мека И Топла. Погоден За Пролет Лето Aut. Компактна Пренослива Големина : 30 " Х40 " /75х100см. Симпатична Печатена Шема. Висок Квалитет И Лесна Нега. 14" Х14 " ќебе со еднорог. Симпатичен дизајн. Погоден за новороденче и новороденче. Розова визон точка напред + минки назад. Мека и лесна. Пријатно и дише. Одличен придружник за спиење. Забавувај се на бебето. Подарок торба во прилог. Одличен подарок.

Особините

Купувачите избираат и