0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Торба за патики за патување / подарок за Патики/Спортска Торба На Отворено/Торба За Теретана/, Мултифункционална Торба За Патување Со 3 Прилагодливи Разделувачи, &за

Торба за патики за патување / подарок за Патики/Спортска Торба На Отворено/Торба За Теретана/, Мултифункционална Торба За Патување

DEN 1103.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

ИЗДРЖЛИВ И ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : нашата патна торба за патики е изработена од висококвалитетен и издржлив најлон. Површината е мазна и отпорна на абење, а по долготрајна употреба, површината сепак може да остане мазна како нова. Цврстите патенти и металните куки на оваа чанта за патики за мажи за патување можат да ги исполнат вашите барања за вчитување со висока јачина. Оваа торба за патики е исто така отпорна на дожд и секојдневно прскање, што ги штити вашите скапоцени чевли од влажнење и оштетување. РАЗЛИЧНИ ЏЕБОВИ : оваа голема патна торба за мажи може да собере до 4 пара патики до големина 12. Како носач за чевли за патување, страничниот џеб е дизајниран за брзо и лесно складирање на картата за качување, пасошот или мобилниот телефон. Мрежестата торбичка на врвот на чантата за чевли може да собере мали предмети како што се слушалки, клучеви итн. Постои посебен џеб за складирање на лаптопи, кои можат да складираат до 16-инчни лаптопи. ШИРОКА употреба : оваа чанта за модни патувања не се користи само како куфер за чевли за патување. Прилагодувајќи ги 3-те делители внатре, торбата може да се прилагоди за да одговара на сите потреби за складирање. Совршен е за патување, активности на отворено, бејзбол, фудбал, кошарка и складирање облека. Оваа голема торба за патување може да се трансформира во Торба За Патики / Торба За Патувања / Торба За Вежбање / Спортска Торба / Боксерска Торба / Атлетска Торба. ЛЕСНИ И ДИШЕ : оваа патика торби за патување мажи е лесен, задолжително за спорт и патување. Оваа голема спортска торба ги штити вашите патики од гребење и гребење. Оваа патна торба доаѓа со заоблени зашиени рачки за држење. Вклучен е прилагодлив ремен. Оваа торба може да се користи како чанта, чанта со вкрстено тело. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1 Торба за Дуфел, 3 прилагодливи и отстранливи разделувачи и 1 ремен за Рамо со подлога.

Особините

Купувачите избираат и