0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Носач За миленичиња Сина Вода Гранд Планински Меки Еднострани Носачи За Патувања За Миленичиња За Мачки, Кучиња Удобност За Кученца Пренослива Преклоплива Торба З

Носач За миленичиња Сина Вода Гранд Планински Меки Еднострани Носачи За Патувања За Миленичиња За Мачки, Кучиња Удобност За

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИК-со дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето домашно милениче да оди насекаде. Носач за торби за мачки одговара за димензии под седиштата на повеќето авиокомпании. ако сте уморни од рачките за носење, прилагодливиот ремен за рамо ви помага при носење без раце. Ременот за грб може да ја прицврсти мачката или носачот на кучиња на вашиот багаж. ВОДООТПОРЕН И ИЗДРЖЛИВ - овој носач за мачки е изработен од издржлива, лесна и водоотпорна оксфордска ткаенина. Мрежата од четири страни не само што ќе даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, туку и лесно ќе го проверите вашето домашно милениче. ПОВЕЌЕКРАТЕН ВЛЕЗ - двата странични влезови и предниот влез, лесен за пристап до носачот. Горниот влез е совршен за вашето домашно милениче да ја извади главата и да го проверите миленичето. Влезот со мрежеста вентилација, не само што обезбедува соодветен проток на воздух, туку и лесна глетка за гледање. МАЛА ТЕЖИНА - 1,67 Фунти (0,76 кг) : оваа водоотпорна торба за носење миленичиња што дише е изработена ОД 600д оксфордски материјал, давајќи му на вашето домашно милениче доволно oxygen.At во исто време солиден оксфорд материјали ќе се обезбеди вашето време на употреба и безбедноста на вашето домашно милениче. ПРЕНОСЛИВ И ПЕРАТ-Склоплив за да се вклопи во вашиот багаж. Лесен за носење и складирање. Долната подебела подлога може да се отстрани и да се измие во машина. Направете Вашето Домашно Милениче Да Сака Да Патува Нашиот носач за миленичиња ви нуди лесен начин да го однесете вашето куче или мачка надвор, без разлика дали ќе имате глобално патување или само сакате да го чувате со вас, нашиот носач за миленичиња ќе биде совршен избор. Димензија : 17х10х11, 8 во / 43х26х30 См Материјал : носачот на мачки или кучиња усвојува висококвалитетна Ткаенина Од Оксфорд, лесна, отпорна на абење, водоотпорна, издржлива и лесна за чистење.Со удобно јагнешко кадифено дно, има рефлектирачки појас од левата и десната страна, што го прави побезбедно патувањето ноќе. Карактеристика : - Мрежести Влезови Што Дишат : влезот од три страни на страните, предниот и горниот дел не само што ќе обезбеди посвеж воздух и поширок поглед за вашето домашно милениче, туку и лесен за грижа за вашето домашно милениче. - Обложена Лента За На Рамо : овој носач за мачки или кучиња е лесен за носење и складирање, кој има обложена лента за на рамо и рачки.Со дизајн со двоен патент, се чувствува удобно. Прилагодлив ремен за рамо. - Пренослив и Перат : овој носач за мачки е лесен за носење и складирање,пријатниот кревет за миленичиња од руно може целосно да се отстрани и да се измие во машина. - Практично и Безбедно : ставете го пакетот директно на вашиот куфер, а вашето домашно милениче може синхроно да оди напред со вас. Овој дизајн може да ви го олесни товарот и да го направи вашето патување опуштено. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме измерете ја големината / тежината на вашето домашно милениче и проверете дали вашето домашно милениче е соодветно за носачот пред Купувањето. Не избирајте го носачот само врз основа на тежината, туку должината и висината на вашето домашно милениче.

Особините

Купувачите избираат и