0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Алпиу Среќни Деца в. цвеќиња 5 Парчиња. Бебе Болница во Собата / 1 дуксер, 1 парче панталони, 1 лигавче, 1 парче бандана, 1 ракавица.

Алпиу Среќни Деца в. цвеќиња 5 Парчиња. Бебе Болница во Собата / 1 дуксер, 1 парче панталони, 1 лигавче, 1 парче бандана, 1

DEN 800.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

%100 памук. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. Содржина на производот : 1 дуксер, 1 парче панталони, 1 лигавче, 1 парче бандана, 1 ракавица. Материјал : мека, топла, трендовска и модерна еднобојна ребреста памучна мешавина унисекс бебешка облека. Лесен, пријателски за кожата, дише, мек и удобен, најдобар подарок за вашите слатки момчиња и девојчиња. МЕКА 100% ПАМУЧНА ОБЛЕКА : Плетениот памук е избор број еден на многу родители поради неговите удобни и дише квалитети. Ќе ви се допаднат овие меки 100% памучни бебешки алишта. Постелнината ја прави совршената вреќа за спиење за да го одржува вашето малечко удобно цела ноќ. Телата можете да ги користите и како пижами или секојдневно носење. МОМЧЕ, ДЕВОЈКА И УНИСЕКС КОМПЛЕТИ : Овој комплет за бебиња што мора да го имате е сите комплети, исто така, вклучуваат унисекс бели додатоци кои се одлични за слоевитост или самостојно. Ќе ви се допадне уникатниот асортиман на обрасци, графики и животински отпечатоци во секој сет. Вашето бебе ќе изгледа преслатко во оваа квалитетна облека. ДОБИТНИК НА НАГРАДАТА ЗА НАЈДОБРИ РОДИТЕЛСКИ ПРОИЗВОДИ : Алпиу Среќните Деца е совршен подарок за туширање за бебиња за новите родители. Можете дури и да го ставите во кошница или кошница за подарок што никогаш нема да го заборават. Нема подобар начин да се подготвите за доаѓањето на малиот отколку со складирање на најважните работи. Бидејќи се големини на новороденчиња, тие се совршени за добредојде на сосема нови бебиња.

Особините

Купувачите избираат и