0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Ssdhua Мачка Гнездо Роман Кафе Шолја Форма Мачка Куќа Затворена Топла Мачка Гнездо Персоналните Одвојува Мулти-Функционални Мека Мачка И Куче Софа Кревет Затворен То

Ssdhua Мачка Гнездо Роман Кафе Шолја Форма Мачка Куќа Затворена Топла Мачка Гнездо Персоналните Одвојува Мулти-Функционални

DEN 607.68
Во форма достапна за нарачката

Износот

Шолјите за кафе се романтични во форма и полни со личност и креативност. Затворениот дизајн ги прави миленичињата да се чувствуваат посигурни и ги одржува топли дури и во студени денови, приближувајќи ве до вашите миленици. Изберете кратко кадифено и ФВ руно погодно за кожата, кои се удобни за допир, погодни за кожата и неалергични, безбедни и еколошки, грижете се за вашите миленици и живејте здрав живот. Новиот дизајн и прецизната изработка ги прават очите на вашите миленици сјајни, и тие секогаш сакаат да се одморат и да играат во него. Големиот простор дефинитивно ќе им овозможи на вашите миленици да уживаат во удобна и топла средина за одмор. Одвојливиот врв може да се трансформира во софа кревет за неколку секунди, а горниот дел може да се користи и како кревет за мачки сам. Лесно е да се магацинот и ја стимулира желбата на мачките да истражуваат. Новина мачка куќа е светла во боја, здрава и мека, најдобар избор за домашно милениче куќа. Идеален дом за мали миленичиња, безбеден и топол, давајќи им најдобар сон. Задолжителен подарок за љубителите на домашни миленици и идеален дом за домашни миленици. Побрзајте да го поседувате!. Кафе шолја форма миленичиња мачка гнездо Личност, мода, новина, сосема нов, висок квалитет Да биде трендовски Срање Лопата Материјал : краток кадифен + ПВ Кадифе Стил : Кафе Чаша/Зајак Морков Чаша кафе мачка куќа големина : 35*35*38СМ, погоден за домашни миленици во рамките на 10кг; Пакетот вклучува : 1* мачка куќа совет : 1. Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. 2. Поради рачно мерење, дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см.

Особините

Купувачите избираат и