0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Гидцг Без Чад Стек Тава Лента Тава Индукциски Шпорет Општо Нелепливо Говедско Специјално Тенџере

Гидцг Без Чад Стек Тава Лента Тава Индукциски Шпорет Општо Нелепливо Говедско Специјално Тенџере

DEN 6260.64
Во форма достапна за нарачката

Износот

● Гответе целосен оброк во само 1 тенџере, овозможувајќи ви да готвите се што ви треба во едно тенџере. ●Висококвалитетни занитвам челични рачки-врвни занитвам челични рачки со силиконски рачки за удобност за време на готвењето. €Не-леплива и анти - загадување-бионски лотос лист двослоен нелеплива технологија без . Храната доаѓа од тавата, па затоа го прави готвењето попријатно и поедноставно. ●Безбедност на рерната и машината за миење садови - Откако ќе завршите со готвењето во тава. можете да го ставите во машина за миење садови или да го ставите во топла вода за чистење.

Особините

Купувачите избираат и