0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
9 Парчиња Назад Чистач За Туширање Луфа На Стап Луфа Масовно Бања Туш Сунѓер 17 Инчен Долга Рачка Луфа Тело Чистач Туш Пуф Четка За Тело, Најлон Мрежа Бања Сунѓер За М?

9 Парчиња Назад Чистач За Туширање Луфа На Стап Луфа Масовно Бања Туш Сунѓер 17 Инчен Долга Рачка Луфа Тело Чистач Туш Пуф Четка

DEN 335.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Шарен Чистач за Тело : ќе добиете 9 парчиња чистачи за туширање за туширање во 3 бои, розова, бела, сина, доволна количина и убави бои за да изберете според вашите потреби за користење и замена. Дизајн на долга Рачка : луфата на стап е долга околу 43 см/ 17 инчи, дизајнирана да биде лесна за држење и тешко за лизгање; лесно можете да допрете различни делови од вашето тело преку луфата со рачка, што е погодно за чистење на вашето тело. Произведете Богата Пена : луфата на рачката е изработена од најлонска мрежа, која може да произведе богата пена за да го направи телото чисто и да ви помогне да го зачувате гелот за туширање; со нашите луфа за капење што прават изобилство пена, можете целосно да се опуштите и среќно да се бањате. Направете Ја Кожата Мазна : пилингот за тело за пилинг луфа е ефикасна алатка за отстранување на нечистотијата од вашата кожа и оставање на кожата мазна; чистачот за туширање на грбот може нежно да ја масира и исчисти вашата кожа со мека најлонска луфа, давајќи ви удобно искуство во бањата. Лесно За Закачување : четката за туширање за тело со јаже на дното на пуфот за туширање е погодна за закачување на ѕидот, решетката за крпи или решетката за облека; кога не се користи, овој дизајн ви помага да заштедите простор, лесно да го најдете и брзо да го исцедите, практичен и корисен за вашата следна употреба.

Особините

Купувачите избираат и