0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Zxb-Продавница Личност Голем Простор Сад За Отпадоци За Мачки Креативен Целосно Затворен Тоалет За Мачки Надворешен Сад За Отпадоци За Мачки За Домаќинство

Zxb-Продавница Личност Голем Простор Сад За Отпадоци За Мачки Креативен Целосно Затворен Тоалет За Мачки Надворешен Сад За Отпадоци

DEN 1443.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

Големина на производот : 56см * 46см * 45см. 1. Голем простор, затворен дизајн, без мирис. Лесно за сместување 20 фунти дебели мачки не е проблем. 2.Пп композитна смола материјал, безбеден, сигурен и здрав. 3. Педалите на решетката го намалуваат леглото на ѓубрето за мачки, правејќи ја куќата поуредена и намалувајќи ги проблемите со чистењето. 4. Лесно за чистење, долната фиока може лесно да се исчисти.

Особините

Купувачите избираат и