0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Карики &засилувач; Петелки 925 Стерлинг Сребрена Бесконечност Слика Осум 8 Мушка Извртени Клик-Врвот Капка Обетки За Жени

Карики &засилувач; Петелки 925 Стерлинг Сребрена Бесконечност Слика Осум 8 Мушка Извртени Клик-Врвот Капка Обетки За Жени

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. ВИСТИНСКО СРЕБРО. БЕЗ НИКЕЛ И БЕЗ ОЛОВО. ПРЕМИУМ АНТИ-ОЦРНУВАЧКИ СЛОЈ. ПОЛИРАН ДО БРИЛИЈАНТЕН СЈАЈ. ЛЕСЕН, ЦЕЛОДНЕВЕН КОМФОР ПРИ НОСЕЊЕ. СОФИСТИЦИРАН ДИЗАЈН НА БЕСКОНЕЧНОСТ - издвојте ги ушите со овие исклучиво дизајнирани обетки. Полираното сребро во бесконечна форма е украсено со една стационирана сребрена мушка. ОРИГИНАЛНО ЦВРСТО СРЕБРО - нашите стилски обетки се изработени од врвен квалитет чисто цврсто сребро 925. Тоа е без никел и без олово. Суптилен, издржлив и софистициран, Карики И Петелки сребрениот накит е изграден да трае и да го издржи тестот на времето. СПЕЦИФИКАЦИЈА НА НАКИТ - овие обетки се со должина од 24мм (0,94 инчи). Достапно во различни опции за боја : Сребро, Жолто Злато, Розово Злато, Црно, Двобојно Жолто Злато И Двобојно Розово Злато Блесна Сребро. Тие се прицврстуваат на ушите со грб по ударот. Лесен, Високо Полиран, Совршен За Целодневно Носење. ПОДГОТВЕНИ ЗА ПОДАРОЦИ - вашата нарачка е внимателно рачно избрана и рачно спакувана, доаѓа со прекрасна Торбичка За Подароци За Накит што ја прави подготвена за подароци! Тоа е совршен подарок за секоја пригода и празник како Божиќ, Роденден, Ден на Мајката, Ден на Вљубените, годишнина, матура или дипломирање. ГОРДО АМЕРИКАНСКА СОПСТВЕНОСТ-ОБРАЧИ И ЈАМКИ е гордо Американска Сопственост И Управувана Компанија која е посветена да ве направи среќни со нашиот врвен квалитет и изработка без преседан, но сепак прифатлива модерна колекција накит. Пребарајте Обрачи И Јамки за повеќе од нашите трендовски стилски дизајни!. ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА НАШАТА ПРОДАВНИЦА И ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ЦЕЛОСНАТА МОДЕРНА КОЛЕКЦИЈА НАКИТ СО КЛИКНУВАЊЕ НА ИМЕТО НА НАШАТА КОМПАНИЈА ОБРАЧИ И ЈАМКИ.

Особините

Купувачите избираат и