0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Кпоп Скитници Детски Чевли Патики Бенг Чан Ли Знаат Чангбин Хан И. Н Феликс Хјунџин Сеунгмин Хипхоп Високи Платнени Чевли

Кпоп Скитници Детски Чевли Патики Бенг Чан Ли Знаат Чангбин Хан И. Н Феликс Хјунџин Сеунгмин Хипхоп Високи Платнени Чевли

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Нега За перење : Машина Или Рачно Перење, не избелувајте, висат суво и измијте го со неутрален детергент. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја изберете соодветната големина. Поради различните методи на рачно мерење, можеби 0,4~1,2 инчни отстапувања, ве молиме дозволете некои разлики во големината. Поради разликите помеѓу мониторите, сликите можеби не мора да ја одразуваат вистинската боја на предметот. Нашиот стил ќе биде ист како прикажаната слика. Ако имате какви било прашања во врска со процесот на купување, ние ќе ви обезбедиме 24-часовна услуга и ќе се справиме со какви било проблеми што е можно поскоро. Платно. Гумен ѓон. Кпоп Бенг Чан, Ли Знаат, Чангбин, Хан, И. Н, Феликс, Хјунџин, Сеунгмин Платнени Чевли. Изработени од платно горниот + анти-лизгачки гумен ѓон, мек и удобен за спортување. Забелешка : ако вашите стапала се пошироки или подебели,ве Молиме изберете големина поголема од вообичаеното. Убав подарок за обожавателите на кпоп престој деца, покажете ја вашата поддршка За Јунгкук Џимин Џин Суга В.Препорачајте една големина нагоре од вообичаеното. Скитници Деца сите член име маица, Нов Албум Чудни поддршка кошула.ПОВОД : Секојдневен, шопинг, состанок, улица, канцеларија, работа, основна, забава, на отворено, секојдневно носење итн., добро е да се совпадне со фармерки и кратко здолниште итн. И тоа е најдобро да се подарок за скитници деца навивачи и пријатели. Одлична идеја за подарок за тинејџери, момчиња и девојчиња, татковци, чичковци и најдобри пријатели.Топло Известување : . Нега За перење : Машина Или Рачно Перење, не избелувајте, висат суво и измијте го со неутрален детергент.Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја изберете соодветната големина.Поради различните методи на рачно мерење, можеби 0,4~1,2 инчни отстапувања, ве молиме дозволете некои разлики во големината.Поради разликите помеѓу мониторите, сликите можеби не мора да ја одразуваат вистинската боја на предметот. Нашиот стил ќе биде ист како прикажаната слика.Ако имате какви било прашања во врска со процесот на купување, ние ќе ви обезбедиме 24-часовна услуга и ќе се справиме со какви било проблеми што е можно поскоро.

Особините

Купувачите избираат и