0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Мини Токи Токи Деца Електронски Играчки Пренослив Двонасочен Радио Сет За Деца YX0

Мини Токи Токи Деца Електронски Играчки Пренослив Двонасочен Радио Сет За Деца YX0

DEN 175.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Пвц. Увезени. Предвремено затворање. Мини Токи Токи Детски Електронски Играчки Пренослив Двонасочен Радио Сет За Деца Функција : Мало И Лесно Тело Та. Т-Лесен За Употреба И Само 90ГР По Радио Е Лесен За Носењесамите Деца Да Го Монтираат Ременот и Да Го Закачат О.н Секаде Каде Што Сакаат Функцијата За Комуникација Еден На Еден И Еден Овозможи Повеќе Токи Токи Да Може Да Комуницира. На Истата Каналаедноставното Копче За Разговор Е Многу Видливо И Лесно Се Наоѓа И Го Активира Вградениот Микрофон. Rophonecommunication Опсег : 40-50 Метри Затворен, Отворен 100-200 Метри, Отворена Површина 800 Mbatteries : Користете 3 Xaa. Батерии (Не Се Вклучени)Фреквенција : 409-410 Mhsize : 19, 5 X6, 5 Cm/7, 68 X2, 56nchpackage Вклучува : 2 X Воки Токи. Мини Токи Токи Детски Електронски Играчки Пренослив Двонасочен Радио Сет За Деца YX0.

Особините

Купувачите избираат и