0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Орев Детски Јадење Стол Со Чинија Бебе Јадење Маса Бебе Стол Трпезариска Маса Назад Повик Наречен Стол Бебе Пластична Столица

Орев Детски Јадење Стол Со Чинија Бебе Јадење Маса Бебе Стол Трпезариска Маса Назад Повик Наречен Стол Бебе Пластична Столица

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Тоа е и трпезариски стол и столче за играње што може да испушти звук. Пвц перничињата исто така ќе направат звук, добар партнер за раст на бебето. Зголемете го и проширете го потпирачот за грб, во согласност со дизајнот на грбот на бебињата, погоден за раст на бебето. Нелизгачките подлошки за стапала на дното ја држат земјата цврсто, безбедна и стабилна и не е лесна за лизгање. Таа е во согласност со линијата на 'рбетот на бебињата, го спречува падот наназад и го штити развојот на' рбетот на бебето.

Особините

Купувачите избираат и