0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Аргос Технологии-RDDP65A-Решетката За Замрзнување; За Употреба Со Добро Микротитер Плочи

Аргос Технологии-RDDP65A-Решетката За Замрзнување; За Употреба Со Добро Микротитер Плочи

DEN 1313.60
Во форма достапна за нарачката

Износот

Argos Polarsafe_ Метални Лавици За Складирање На Замрзнувачи се изградени од висококвалитетни, отпорни на корозија. Argos Polarsafe ® Металните Лавици за Складирање На Замрзнувачи се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик отпорен на корозија, со рачки на двата краја за сместување на замрзнувачи со десни или левораки врати. Конфигуриран да ги пополни сите главни исправени и ултра ниски (-80°) замрзнувачи на Градите на пазарот. • За употреба со 96-Длабоки микротитни плочи • 5 фиоки (6 прегради по фиока) • Капацитет : 30 плочи оваа листа е за секоја од нив.

Особините

Купувачите избираат и