0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Summer Море Момчиња Летни Кошули Деца Памук Краток Ракав Врвот Екипажот Облека 2-7 Години

Summer Море Момчиња Летни Кошули Деца Памук Краток Ракав Врвот Екипажот Облека 2-7 Години

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

100% памук. Повлечете го затворањето. Овој триделен комплет, комплетен Со Маици со кратки ракави. Графички Печатење Врвот : 90% Памук/10% Полиестер. Мека памучна ткаенина и печатени обрасци—совршени за паркот, домот и секојдневната забава. Облеките направени по натпревар го олеснуваат облекувањето. Од SEA МОРЕ, овој кул врв од 3 Пакувања е совршен за вашето момче во движење. Момчињата летна маичка е погодна за 2-7 години дете, ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате.

Особините

Купувачите избираат и