0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
3дроза Остари Со Мене Најдоброто Допрва Треба да Биде. - Подлоги за Керамички Плочки, Комплет од 4

3дроза Остари Со Мене Најдоброто Допрва Треба да Биде. - Подлоги за Керамички Плочки, Комплет од 4

DEN 379.52
Во форма достапна за нарачката

Износот

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1/4 D. градежно одделение. Доаѓа со заштитни влошки за филц (спакувани одделно). Висок сјај заврши. Не е абсорбента. Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1/4 D. градежно одделение. Доаѓа со заштитни влошки за филц (спакувани одделно). Висок сјај заврши. Не е абсорбента. Остарете со мене најдоброто допрва треба да биде. Подлогата е одлично надополнување на секој домашен декор. Меките подлоги се 3,5 х 3,5, апсорбираат и можат да се мијат. Керамичките подлоги се 4,25 х 4,25, не апсорбираат и доаѓаат со филц аголни влошки. Достапно во комплети од 4 и 8.

Особините

Купувачите избираат и