0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Нова Рамнотежа 574 Основни Банџи Патики дете

Нова Рамнотежа 574 Основни Банџи Патики дете

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Гумен ѓон. Лесното амортизирање НА ПЕНАТА ЕВА во средниот ѓон и петицата ја зголемува удобноста. Кожа горниот дел. Издржлив гумен надворешен ѓон дизајниран да издржи до абење. Банџи затворање за безбедно вклопување и лесно вклучување/исклучување. Воведен во 1988 Година, Новиот Биланс 574 беше моментален фаворит, но не само меѓу тркачите. Едноставна дизајнерска експериментална комбинација на тркач на патишта и патеки беше идејата : чевел наменет да покрие повеќе терен, и тоа го стори. Замаглувајќи ги линиите помеѓу перформансите и секојдневното носење, 574 го направи својот белег како една од првите вистински патики насекаде. Денес, 574 за деца е познат ширум светот по својата разноврсност и класичен дизајн синоним за нашето наследство на брендот.

Особините

Купувачите избираат и