0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Acer SA270 Bbmipux 27 Целосна HD IPS Ултра-Тенок Работ До Работ Монитор СО Amd Radeon FreeSync Технологија, 1MS VRB,, Црна

Acer SA270 Bbmipux 27 Целосна HD IPS Ултра-Тенок Работ До Работ Монитор СО Amd Radeon FreeSync Технологија, 1MS VRB,, Црна

DEN 4144.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

27 " Full HD (1920 x 1080) IPS Дисплеј Со Широк Екран СО Amd Radeon Free Sync Технологија. Време на одговор : 1ms Врб Стапка На Упатување : 75 Hz-Користејќи Порта За Прикажување Или HDMI Пристаниште Осветленост : 250nits. Елегантен Ултра Тенок Дизајн На Нулта Рамка : Обезбедува максимална видливост на екранот од работ до работ!. USB Тип-C Порта : 1 x USB 3. 1 (Тип-Ц) порта : Поддршка На Податоци, Моќност (15 W) и Дисплеј Над USB-C Видео Порти : 1 x Дисплеј порта & 1 x HDMI. Вклучува HDMI Кабел и USB Тип-C Кабел.

Особините

Купувачите избираат и