0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Пинцети За Трепки Пинцети За Трепки Со Влакна Пинцети За Трепки Со Висока Прецизност Пинцети За Трепки Убав Вентилатор За Држење Правејќи Пинцети За Волумен Од Нер

Пинцети За Трепки Пинцети За Трепки Со Влакна Пинцети За Трепки Со Висока Прецизност Пинцети За Трепки Убав Вентилатор За Држење

DEN 207.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Дизајн На Врвови Од влакна Пинцети За Трепки : Пинцети За Трепки за продолжување на трепките се најновиот специјален дизајн на врвови од влакна, пинцети против лизгање на трепките, пинцети со врвови од влакна можат подобро да ги држат трепките без да се лизгаат. Пинцетите за трепките се антистатички и анти-киселински. Пинцетите за трепки го олеснуваат правењето вентилатори за јачина на звук. Пинцети За Трепки Со врвови Од Влакна Со висока Прецизност : Пинцетите За Волумен се совршено усогласени, пинцетите за зафат на влакна за продолжување на трепките се лесни за избор, правење вентилатори и подигање на трепките за јачина на звук. Пинцетите за трепките лесно можат да ги соберат најтенките трепки. Премиум Материјал Трепки Пинцети : Пинцети За трепки за екстензии се изработени од супериорен нерѓосувачки челик. Пинцети за јачина на звук екстензиите на трепките се покриени со розова мат завршна обработка што ги прави пинцетите на вентилаторот за трепки полесни за чистење и дезинфекција. Пинцети За Трепки Погодни за почетници За Продолжување На Трепките : пинцетите за трепките лесно се прават вентилатори за волумен ефикасно, пинцети за трепки со врвови од влакна дури и неискусните почетници можат лесно да управуваат со нив. Пинцети за трепкипакување : Пинцетите За Трепки се опремени со кожни ракави, многу погодни за носење пинцети за трепки со влакна и безбедни за чување пинцети за продолжување на трепките за трепките. Секоја пинцета за трепки има безбедносен шлем на главата на пинцетите со врвови од влакна за да избегнете гребнатини.

Особините

Купувачите избираат и