0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Кујна Челик Јадро Емајл 16 см/1.3 Литар Тенџере Со Капак, германски Инженеринг Емајл, Индукција, Печка Безбедно, Мат Црна

Кујна Челик Јадро Емајл 16 см/1.3 Литар Тенџере Со Капак, германски Инженеринг Емајл, Индукција, Печка Безбедно, Мат Црна

DEN 1152.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Повеќеслојна емајл направена со природни материјали, има нереактивна и отпорна на киселина површина за готвење за оптимално зачувување на вкусот. Исклучително издржлив германски направен емајл : отпорен на гребење и чип. Садови за готвење со челично јадро обезбедуваат одлично високо задржување на топлина. Направено без НИКАКВИ ПФАС-хемикалии. Подобро за вашето здравје и за животната средина. Издржлив затворен раб од нерѓосувачки челик за истурање без капка.Калено стакло капаци за готвење прецизност.Погоден за сите рингли, вклучително и индукција.Безбедна рерна до 220 Ц. машина за Миење Садови безбедна за лесно чистење.

Особините

Купувачите избираат и