0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
ЖУХВ УСБ Веб Камера 4к Веб Камера Прилагодлива Осветленост Пополнете Ја Светилката Со Микрофон За Работа На Конференција За Компјутерски Видео Повици

ЖУХВ УСБ Веб Камера 4к Веб Камера Прилагодлива Осветленост Пополнете Ја Светилката Со Микрофон За Работа На Конференција За

DEN 7933.12
Во форма достапна за нарачката

Износот

Камера со широк агол од 120 °, Наменета За сите видови пренос во живо. Компатибилен со различни оперативни системи, погоден за различни компјутерски терминали. Вградување инсталирај возачмулти-платформа поддршка. Вграден сештонасочен микрофон-Сештонасочен микрофон и поништување на бучава за аудио перформанси од бизнис класа. Авто-камера во age на конференциски повици, авто - камерите се неопходни и лесни за употреба. Камера со широк агол од 120 °, Наменета За сите видови пренос во живо.Компатибилен со различни оперативни системи, погоден за различни компјутерски терминали.Вграден инсталиран возачмулти - платформа поддршка вграден сештонасочен микрофон-Сештонасочен микрофон и поништување на бучава за аудио перформанси од деловна класа.Авто-камера во age на конференциски повици, авто - камерите се неопходни и лесни за употреба.Пакување : 1 * Webcampleash разберете дека поради разликите во осветлувањето или компјутерските монитори, не можам да гарантирам дека фотографиите и вистинските бои се исти.Поради различни методи на мерење, може да има отстапување од 1-2см.Компатибилен со различни оперативни системи, погоден за различни компјутерски терминали.

Особините

Купувачите избираат и