0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
2000мл Пластична Чаша-Премиум Полипропилен, 50мл Дипломирање-Автоклав

2000мл Пластична Чаша-Премиум Полипропилен, 50мл Дипломирање-Автоклав

DEN 175.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Полипропилен. Автоклав. 50мл, покрена дипломирање. 2000мл капацитет. 2000мл чаша изработена од врвен квалитет, проѕирна полипропиленска пластика. 50мл покрена дипломирање и спецификации. Чашата има заострен излив за лесно истурање. Чашата е со дијаметар од 7,3" високи и 5,8". Внатрешниот дијаметар е 5,6". Микробранова печка, автоклавибилна, со супериорна хемиска издржливост. Може да издржи температури помеѓу-20°C ДО 135°C.

Особините

Купувачите избираат и