0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Dc Куќа Countertop Вода Дестилатор Временски 1gal Дестилирана Вода Создателот Машина 110v 750W 304 Нерѓосувачки Челик СО Цпу Тајмингот ЛЦД Дисплеј За Домашна Канцеларија

Dc Куќа Countertop Вода Дестилатор Временски 1gal Дестилирана Вода Создателот Машина 110v 750W 304 Нерѓосувачки Челик СО Цпу

DEN 255.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Одговори : . Овој дестилатор за вода може ефикасно да ги намали ТДС на тврда вода, да ги отстрани нечистотиите и да ја дестилира чистата дестилирана вода што може директно да се консумира. ●Широко Користена Водата дестилирана од овој дестилатор за вода може да се користи како семејна дневна вода за пиење, вода за пиење бебиња, вода за подготовка на кафе, чиста вода за салони за убавина, железна вода, вода за овлажнител итн. Грејниот елемент 50 Hz 750 W ја прави брзината на дестилација над еден осми галон на час. Одговори : . При туширање, косата и кожата често се чувствуваат суви и затегнати (што доведува до губење на косата), што ја оштетува кожата и го забрзува стареењето на кожата (повеќе оштетување на доенчиња и мали деца).

Особините

Купувачите избираат и