0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Гомор Нејмар Платно постер необликувани 12х18 Инчи Фудбалски Постер нејмар џуниор Постер Потпис Ѕид постери за соба roomетски

Гомор Нејмар Платно постер необликувани 12х18 Инчи Фудбалски Постер нејмар џуниор Постер Потпис Ѕид постери за соба roomетски

DEN 235.04
Во форма достапна за нарачката

Износот

Fba брза испорака. *Висококвалитетните уметнички отпечатоци може да бидат директно врамени или закачени на ѕидот со помош на држачи за постери, клипови, иглички за туркање или иглички за туркање. Ако ви се допаѓа на вас или на вашите пријатели, ова е несомнено најдобриот подарок за вашите обожаватели!. Извршуваме висококвалитетни платнени постери кои се подобри од хартиените постери. Не е лесно за кинење, водоотпорно, не е лесно за бледнеење. Површината е зрнеста. Ве молиме запомнете : вградената големина на постерот за слики е 12х18 инчи, а белиот раб е 0,5-1см. Совети : ако имате какви било прашања, ве молиме испратете ни е-пошта што е можно поскоро, тоа ќе ни помогне да ја разбереме ситуацијата и да се подобриме. Поради проблемите со приказот на мониторот, вистинската боја на ѕидната уметност може да биде малку поинаква од сликата на производот. Материјал за постер : Платно најважно : големината на сликата прикажана од инстанцата можеби не е иста со големината на околината. Ве молиме изберете ја големината според вашите потреби.Ние даваме се од себе за да обезбедиме точни описи и вистински слики, сепак, боите може малку да се разликуваат за секој корисник поради индивидуалните поставки на мониторот. Вашето задоволство е нашата единствена цел! Ако имате било какви прашања во врска со нашата платно постер уметност, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ќе добиете нашиот одговор во најкус рок. Опсег на примена : овој совршен постер може да биде украсен во вашата спална соба, трпезарија, канцеларија, дневна соба итн. Може да се користи и како роденденски подарок, комеморативен подарок за роднини и пријатели итн. Вашиот дом треба да биде простор што раскажува приказна, дозволете ни да ви помогнеме да го трансформирате тој простор. Ви благодариме за посетата на нашата продавница!.

Особините

Купувачите избираат и