0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Mepra AZD20036316 Immagina Milk Jug, [Пакет од 6], 200 Cl., Безбеден прибор за миење садови од не'рѓосувачки челик

Mepra AZD20036316 Immagina Milk Jug, [Пакет од 6], 200 Cl., Безбеден прибор за миење садови од не'рѓосувачки челик

DEN 835.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

Безбедно за машини за миење садови : прибор за јадење MEPRA е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден машина за миење садови; Овој сервис е отпорен на 'рѓа; корозија; бледнее; оцрнување; и чипување за да се обезбеди долготрајна употреба ;. Италијански дизајни : Мепа е позната по иновации во дизајнот; Благодарност до соработката со важни италијански дизајнери како што е Анџело Манџиароти; Сега можете лесно да донесете парче направено во историјата на Италија на вашата маса;. Искусете нешто посебно : Колекцијата Immagina од Mepra е прибор за прибор што го зрачи луксузот како начин на живот; Кул е; минимално; Секси стил е инспириран од влијателни дизајнери како Анџело Манџиароти и возвишени преку генерации на традиција; техника и врвни материјали ;. Висок отпор : прибор за јадење во кујната се прави со употреба на 18/10 не'рѓосувачки челик; Овој челик содржи повеќе од 5 проценти од елементите за лекување и е многу силен; Материјалот останува под влијание на корозија и оксидација ;. Мепа млеко од Мепа : Достапно во сет од 6; Овој млечен бокал има капацитет да складира 16 чаши млеко; Има финиш од не'рѓосувачки челик и се користи за завршување на поставките на табелата; Тоа го претпочитаат рестораните; Хотели; кафулиња и банкети за складирање и сервирање на млеко;. Достапно во сет од 6, овој млечен бокал има капацитет да складира 16 чаши млеко. Има финиш од не'рѓосувачки челик и се користи за завршување на поставките на табелата. Преферирано е од ресторани, хотели, кафулиња и банкети за складирање и сервирање млеко. Колекцијата „Имагина“ од Мепа е прибор за прибор што издвојува луксуз како начин на живот. Тоа е кул, минимален, секси стил е инспириран од влијателни дизајнери како Анџело Манџиароти и возвишени преку генерации на традиција, техника и врвни материјали. Прибор за јадење MEPRA е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден машина за миење садови. Овој сервис е отпорен на 'рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипс за да обезбеди долготрајна употреба.

Особините

Купувачите избираат и