0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
MEMZI PRO 8gb Класа 10 90MB / s Микро Sdhc Мемориска Картичка Со SD Адаптер ЗА ROAV Во Автомобил Цртичка Камери

MEMZI PRO 8gb Класа 10 90MB / s Микро Sdhc Мемориска Картичка Со SD Адаптер ЗА ROAV Во Автомобил Цртичка Камери

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Со Чипсет Од Класа 10 и брзи брзини на пренос на податоци до 90 MB/s* додека се среќавате UHS-I / UHS-1 (ултра Голема Брзина 1) спецификација од класа 1 - Memzi Pro мемориските картички се идеални за снимање слики со висока резолуција и обезбедуваат непречено снимање видео и репродукција дури и При Full HD (1920 X 1080 P). Работи брилијантно со најновите Камери За Дигитални Табли И HD Камери кои го поддржуваат форматот Micro SD. Испорачано Во Запечатено Зелено Пакување и поддржано со 5-годишна гаранција За размена На Мемзи. Мемзи Про микро сд мемориските картички се достапни ВО 8gb, 16gb, 32 GB, 64 GB или 128gb капацитети. Вклучен Адаптер SDHC. Компатибилен со следниве модели : Роав Ц1 / АК-Р21101Ф1.

Особините

Купувачите избираат и