0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
QQC DriveSmart 50 USB Кабел За Податоци За Полнење Компатибилен За Garmin Drive 50LM/LMT 51LM 60LM/LMT 61LM/LMT 61LM / LMT-S 55 65 Сообраќај,Drivetrack 71,DriveSmart 50LMT 51 LMT-S 61LMT-S 55 65 Сообраќај, DriveAssist 51LMT-S

QQC DriveSmart 50 USB Кабел За Податоци За Полнење Компатибилен За Garmin Drive 50LM/LMT 51LM 60LM/LMT 61LM/LMT 61LM / LMT-S

DEN 1.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Компатибилен За Garmin Drive 50 LM/LMT 51 LM 60 LM/LMT 61 LM/LMT-S, Drivetrack 71, Drive Smart 50 LMT 51 LMT-S 61 LMT-S 55 65 Сообраќај, Drive Assist 51 LMT-S. USB 2.0 кабел со машки тип и мини б тип конектор. Поддржува брзина на пренос до 480 Mbps и полнење. УСБ-каблите се достапни за уреди со МИНИ USB Микро за паметни телефони и таблети. Должина : 1,5 м, боја : црна. Соодветен интерфејс : МИНИ USB. Компатибилен За Garmin Drive 50lm/LMT 51 LM 60 LM/LMT 61 LM/LMT-S, Drivetrack 71,Drive Smart 50 LMT 51 LMT-S 61 LMT-S 55 65 Сообраќај, Drive Assist 51 LMT-S.

Особините

Купувачите избираат и